ایران به دنبال سقوط حکومت عربستان نیست

علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، می‌گوید:  ایران نه تنها در پی سقوط آل سعود نیست، بلکه مایل به مهار تلاش‌ها برای سرنگونی حکومت عربستان است

بودجه سال ۱۳۹۶ از سوی مجلس نمایندگان تصویب شد

به گزارش خبرگزاری دید، بودجه سال ۱۳۹۶ پس از چندین بار ردشدن از سوی نمایندگان پارلمان امروز(دوشنبه، ۲۷ جدی) به تصویب رسید

روسیه خواستار صلح بین‌الافغانی است

وزارت خارجه روسیه، حملات تروریستی اخیر در شهرهای کابل و قندهار را محکوم کرده و خواستار صلح بین‌الافغانی میان حکومت و گروه طالبان شده است۱۱ نفر به شمول معاون والی قندهار کشته شدند

on .

در انفجار شب گذشته قندهار بر علاوه زخمی شدن والی و سفیر امارات، معاون والی، یک دیپلومات کشور، ۴ محافظ سفیر و پنج نفر دیگر نیز کشته شدند.

به گزارش رسانه‌ها، ‌مقامات محلی قندهار اعلام کردند که در انفجار شب گذشته در این ولایت علاوه بر زخمی‌شدن سفیر امارات و والی قندهار، معاون والی، یک دیپلمات کشور، چهار محافظ سفیر امارات و پنج نفر دیگر نیز کشته شدند.

مقامات محلی ولایت قندهار، روز چهارشنبه اعلام کرند که «همایون عزیزی» والی این ولایت «جمعه الکعبی»سفیر و سرکنسول امارات، در این انفجار زخمی شدند.

این مقامات افزودند که بمب در داخل فرنیچر سرای میهمانان قندهار جاسازی شده بود و هدف حمله جنرال «عبدالرازق» فرمانده پولیس قندهار بود؛ اما در این انفجار به وی آسیبی نرسیده است.

گروه طالبان اعلام کردند که در این حمله دست نداشته و این انفجارها ناشی از اختلافات درونی مقامات محلی بوده است.

انفجار شامگاه گذشته زمانی اتفاق افتاد که والی قندهار در سرای میهمانان این ولایت از سفیر امارات متحده برای شرکت در گشایش یک پرورشگاه پذیرایی می‌کرد.

 

 

شماره خبر: ۱۹۹۱


 

تصاویر برگزیده

  • افتتاح بازسازی قصر دارالمان توسط رییس جمهور
  • افتتاح بازسازی قصر دارالمان توسط رییس جمهور
  • افتتاح بازسازی قصر دارالمان توسط رییس جمهور