ایران به دنبال سقوط حکومت عربستان نیست

علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، می‌گوید:  ایران نه تنها در پی سقوط آل سعود نیست، بلکه مایل به مهار تلاش‌ها برای سرنگونی حکومت عربستان است

بودجه سال ۱۳۹۶ از سوی مجلس نمایندگان تصویب شد

به گزارش خبرگزاری دید، بودجه سال ۱۳۹۶ پس از چندین بار ردشدن از سوی نمایندگان پارلمان امروز(دوشنبه، ۲۷ جدی) به تصویب رسید

روسیه خواستار صلح بین‌الافغانی است

وزارت خارجه روسیه، حملات تروریستی اخیر در شهرهای کابل و قندهار را محکوم کرده و خواستار صلح بین‌الافغانی میان حکومت و گروه طالبان شده استسرپرست جدید معارف بلخ معرفی شد

on .

به گزارش خبرگزاری دید، صبغت‌الله مستقیم، به‌عنوان سرپرست جدید اداره معارف ولایت بلخ، طی یک مراسم رسمی از سوی نماینده اداره خدمات ملکی، معرفی شد.

صبغت‌الله مستقیم، به‌عنوان سرپرست جدید اداره معارف ولایت بلخ، طی یک مراسم رسمی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری دید، در این مراسم، نمایندگان پارلمان و شورای ولایتی، روسای ادارات دولتی بلخ، مدیران مکاتب و کارمندان ریاست معارف بلخ حضور داشتند و صبغت‌الله مستقیم، به‌عنوان سرپرست جدید ریاست معارف این ولایت، از سوی نماینده اداره خدمات ملکی معرفی شد.

آقای مستقیم، در سخنانش گفت: اولین اقدامش، آوردن اصلاحات عملی و جدی در بخش‌های مختلف معارف می‌باشد.

وی همچنان وعده سپرد که برای بهبود وضعیت معارف، کوشش خواهد کرد و افراد واجد شرایط را براساس توانمندی  و شایستگی به کار خواهد گماشت.

سخنرانان در این مجلس ضمن قدردانی از فعالیت‌های رییس پیشین معارف بلخ، از وجود کاستی‌ها و مشکلات در معارف سخن زده و خواستار تلاش برای رفع این مشکلات در آینده شدند.

گفتنی است که پیش از این مولوی عبدالعزیز عزیزی به‌عنوان رییس معارف ولایت بلخ ایفای وظیفه می‌کرد که براساس منظوری ریاست جمهوری به‌عنوان رییس بخش املاک وزارت معارف کشور مقرر شده است. 

ریاست معارف ولایت بلخ با داشتن نزدیک به 650 هزار دانش‌آموز و نزدیک به 14 هزار معلم و کارمند، بزرگ‌ترین تشکیلات اداری در سطح این ولایت می‌باشد.

 

 

شماره خبر: ۱۹۹۹


 

تصاویر برگزیده

  • افتتاح بازسازی قصر دارالمان توسط رییس جمهور
  • افتتاح بازسازی قصر دارالمان توسط رییس جمهور
  • افتتاح بازسازی قصر دارالمان توسط رییس جمهور