ایران به دنبال سقوط حکومت عربستان نیست

علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران، می‌گوید:  ایران نه تنها در پی سقوط آل سعود نیست، بلکه مایل به مهار تلاش‌ها برای سرنگونی حکومت عربستان است

بودجه سال ۱۳۹۶ از سوی مجلس نمایندگان تصویب شد

به گزارش خبرگزاری دید، بودجه سال ۱۳۹۶ پس از چندین بار ردشدن از سوی نمایندگان پارلمان امروز(دوشنبه، ۲۷ جدی) به تصویب رسید

روسیه خواستار صلح بین‌الافغانی است

وزارت خارجه روسیه، حملات تروریستی اخیر در شهرهای کابل و قندهار را محکوم کرده و خواستار صلح بین‌الافغانی میان حکومت و گروه طالبان شده استبازگشایی نخستین ترمینال مسافربری در بندر اسلام‌قلعه هرات

on .

نخستین ترمینال مسافربری در بندر اسلام‌قلعه ولایت هرات، امروز(پنجشنبه، ۲۳ جدی) توسط معین پلان و پالیسی وزارت ترانسپورت و هوانوردی ملکی کشور افتتاح شد.

سید ولی سلطان، معین پلان و پالیسی وزارت ترانسپورت و هوانوردی ملکی گفت: تاکنون هرات فاقد ترمینال‌های مسافربری و باربری بوده است.

وی افزود: فعالیت این ترمینال، گام نخستی برای ساختن ترمینال‌های معیاری در ولایت هرات است.

به گفته آقای سلطانی، نبود ترمینال‌های مسافربری و باربری در ولایت هرات، باعث ایجاد مشکلات، از جمله اخاذی‌ها در سیستم ترانسپورت شده است.

معین پلان و پالیسی وزارت ترانسپورت و هوانوردی ملکی، از تلاش‌ها برای ساختن چندین ترمینال دیگر، در نقاط مختلف ولایت هرات خبر داد.

در این اواخر، هرات شاهد مشکلات گوناگون، از جمله اخاذی‌ها در سیستم ترانسپورت بود و باعث شد که هیاتی به ریاست معین پلان و پالیسی وزارت ترانسپورت و هوانوردی ملکی، از سوی رییس جمهور محمد اشرف غنی، برای بررسی و حل مشکلات ترانسپورتی، به این ولایت اعزام شود.

 

 

شماره خبر: ۲۰۰۹


 

تصاویر برگزیده

  • افتتاح بازسازی قصر دارالمان توسط رییس جمهور
  • افتتاح بازسازی قصر دارالمان توسط رییس جمهور
  • افتتاح بازسازی قصر دارالمان توسط رییس جمهور