آخرین اخباراسلایدشوافغانستانسیاست

اخیر حمل ۱۳۹۸؛ تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد

نشست مشورتی کمیسیون مستقل انتخابات، امروز سه شنبه ( ۹ اسد ) به منظور تعیین تاریخ انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۸ خورشیدی، با کمیسیون شکایات انتخاباتی، نماینده‌گان احزاب سیاسی، جامعه مدنی و نهادهای بین‌المللی در دفتر مرکزی این کمیسیون در کابل، برگزار شد.نشست مشورتی کمیسیون مستقل انتخابات، امروز سه شنبه ( ۹ اسد ) به منظور تعیین تاریخ انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۸ خورشیدی، با کمیسیون شکایات انتخاباتی، نماینده‌گان احزاب سیاسی، جامعه مدنی و نهادهای بین‌المللی در دفتر مرکزی این کمیسیون در کابل، برگزار شد.
در این نشست مشورتی، نماینده‌گان احزاب سیاسی و فعالان جامعه مدنی، موضوع زمان انتخابات ریاست جمهوری سال آینده را از ابعاد مختلف عملیاتی، مالی و اداری، امنیتی و وضعیت اقلیمی به بحث و بررسی گرفتند.
در این نشست اعضای کمیسیون انتخابات، کمیسیون شکایات انتخابتی، نماینده‌گان احزاب سیاسی، نهادهای ناظر انتخاباتی داخلی و خارجی و نهادهای جامعه مدنی پس از بحث و بررسی جوانب مختلف انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، موافقت کردند که انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۸ خورشیدی در اخیر برج حمل انجام شود.
همچنان در این نشست، کمیسیون انتخابات از احزاب سیاسی و نهادهای ذیربط در انتخابات که تاکنون اعتبارنامه دریافت نکرده‌اند، خواست تا برای نظارت از انتخابات اعتبارنامه‌های شان را دریافت کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا