آخرین اخبارافغانستانامنیت و حوادث

وزارت داخله:

با سوء استفاده‌کنندگان امکانات پولیس مانند تروریستان برخورد می‌شود

محمد مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله‌ گفته است با کسانی که از امکانات و اعاشه‌ نیروهای پولیس سوءاستفاده کنند، همانند تروریستان برخورد خواهد شد.

محمد مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله‌ گفته است با کسانی که از امکانات و اعاشه‌ نیروهای پولیس سوءاستفاده کنند، همانند تروریستان برخورد خواهد شد.
آقای اندرابی در مراسمی به مناسبت نهم حوت،‌ روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی در وزارت داخله گفته است:«سوء استفاده از امکانات نیروهای پولیس به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و با کسانی که در این زمینه سوءاستفاده می‌کنند، همچون تروریستان برخورد می‌شود و مجازات سنگینی در انتظارشان خواهد بود.»
او همچنان گفته است که از یک سو در جهت تقویت نیروهای پولیس ملی و بلند بردن عزت و نیک نامی آنان تلاش می‌کند و از سوی دیگر، افراد استفاده‌جو را نیز نظارت کرده و با متخلفین برخود جدی و قانونی خواهد کرد.
سرپرست وزارت داخله از نیروهای امنیتی کشور در راستای مبارزه با تروریزم و دهشت‌افکنی قدردانی کرده و گفته است که وزارت داخله در امر مبارزه با فساد و عوامل جرم و جنایت تعهد جدی و عزم قاطع دارد.
او در عین حال تاکید کرده است که «به هیچ فرد یا گروهی اجازه داده نمی‌شود تا امنیت و آرامش مردم را به مخاطره مواجه سازد».
آقای اندرابی گفته است که رهبری وزارت «جهت رسیدگی به مشکلات ورثه‌ شهدا و مجروحین پولیس ملی تلاش جدی می‌کند و در عین حال در جهت اکمال تجهیزاتی و اعاشوی نیروهایی که در خط مقدم نبرد با هراس‌افکنان قرار دارند، اقدامات جدی روی دست گرفته خواهد شد»
پیش از این نیز گزارش‌هایی منتشر شده بود که نیروهای امنیتی در خط مقدم جنگ با کمبود غذا و اعاشه مواجه‌اند.
آقای اندرابی به تاریخ ۲۳ دلو در مراسم معرفی‌اش به‌ حیث سرپرست وزارت داخله گفته بود کسانی که با نان سربازان نیروهای امنیتی معامله می‌کنند، تروریست هستند و با چنین افرادی در هر سطحی که باشند، برخورد خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا