آخرین اخبارجهان

حرمسرا مال من و قرآن برای شما!

رسانه‌ها درباره ماجراهای سکسی سلطان و برادرکوچکش جفری افسانه‌ها می‌نویسند. می‌گویند آنها چند حرمسرا ترتیب داده و در آنها ده ها دختر کمتر از سن ۱۶ سال تمام شب الکل می خورند و روی میزها می‌رقصند.


چه چیز در انتظار سلطان برونئی است؟
در برونئی مراسم با شکوه به مناسبت ۵۰ اُمین سالگرد حکومت سلطان حسن البولکیاه برگزار شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از تارنمای روسی «لنتا رو» اتباع برونئی در یکی از کشورهای نفت خیز و ثروتمند جهان به سر می‌برند. مردم برونئی مالیات پرداخت نمی‌کنند، آموزش و پرورش و سرویس پزشکی مجانی و و حق خرید مسکن و موتر با پول بانکی با بهره نازل دارند. ولی با افت قیمت نفت رفاه و ثبات اجتماعی کشور متزلزل شده و در آن کشور برقراری نظام و مقررات اسلامی شروع شد، ولی خود سلطان این مقررات را اجرا نمی‌کند.
رسانه‌ها درباره ماجراهای سکسی سلطان و برادرکوچکش جفری افسانه‌ها می‌نویسند. می‌گویند آنها چند حرمسرا ترتیب داده و در آنها ده ها دختر کمتر از سن ۱۶ سال تمام شب الکل می خورند و روی میزها می‌رقصند. در ۱۹۹۷ خانم «شانون مارکتیک» که در آن زمان لقب “میس امریکا — ۹۲” داشت در مورد دست درازی های سکسی دو برادر به دادگاه مراجعه کرده و راز این شب‌نشینی‌ها را فاش کرد. شانون گله کرد که به او در برونئی کاری با حقوق سه هزار دالر در روز وعده دادند ولی برخلاف وعده‌ها از او یک برده سکسی کرده و مجبورش کردند در شب‌نشینی‌های خصوصی از ۱۰ شب تا ۳ صبح برقصد. این زن امریکایی ۱۰ میلیون دالر در ازای آسیب‌های جسمانی و معنوی طلب غرامت کرد ولی برادران خواست‌های او را به بهانه داشتن مصونیت دیپلوماتیک رد کردند.
یک زن امریکایی دیگر جیلیان لورن در ۲۰۱۰ کتابی در باره زندگی درحرمسرای سلطنتی برونئی منتشر کرد. لورن نوشت: به محض ورود دخترها به برونئی پیش از روانه شدنشان به حرمسرا گذرنامه ها را می گیرند. بیرون رفتن برایشان ممنوع است، آنها دائما تحت کنترل شدید قرار گرفته و رژیم غذایی سختی رعایت می کنند. هر کدامش حقوقی تا ۲ هزار دالر در هفته می گیرد و مدت قراردادشان از سه هفته شروع شده و ممکن است تمدید شود. برخی برای چند سال می مانند. آنها اعتراف می کنند که با دریافت این پول های گزاف هیچ مایل نیستند این کشور را ترک کنند.
اکثر دختران موجود در حرم سرا از تایلند یا فیلیپین در سن ۱۴ سالگی هستند. هرکدام امید دارد که شاهزاده او را انتخاب کند. به زن منتخب پول ها و جواهر زیادی می دهند. شب های عیاشی در قصرها یا کشتی بادبان ۴۶ متری جریان دارد.
مجله امریکایی فوربس در ۲۰۰۸ حجم ثروت پادشاه برونئی را ۲۰ میلیارد دالر تخمین زده بود. او به دلیل داشتن کلکسیونی از خودرو های لوکس و کاه های با شکوه معروف است. به نوشته مجله Vanity Fair کاخ سلطنتی دارای ۱۷۰۰ آپارتمان و ۲۵۷ سرویس بهداشتی و حمام است. در پارکینگ بزرگ آن ۱۱۰ اتومبیل مختلف قرار دارد. تعداد کل موترهای سلطان برونئی بیش از ۱۹۳۰ دستگاه است. اکثر آنها موترهای بی نظیر مارک های مرسدس بنز، فراری، بی ام و، جگوار، پورشه، رولز رویس، لامبورگینی ، و دیگر موترها هستند.
هواپیمای خصوصی پادشاه برونئی ساخته شده از طلا، لوکس ترین و اشرافی ترین هواپیمای تزیین شده در دنیا است. این بوئینگ برای سلطان ۸۵۰ میلیون دالر تمام شد دارای وان جکوزی تماما ساخته شده از طلای ناب است. به علاوه سلطان ۶ جت و ۲ بالگرد شخصی دارد.
“لنتا رو” در پایان نوشت: اتباع سعادتمند و بی خبر بولکیاه هنوز از هیچ چیز خبری نداشته و در حال یاد گرفتن سوره ها و آیات قرآن کریم هستند و خودش با دخترها عیش و نوش می کند ثبات برونئی به دنال ارزان شدن نفت آهسته آهسته از بین می رود. کارشناسان می گویند که در ۲۰۳۵ ذخایر نفتی برونئی اتفاقا به ته کشیده و سلطان ورشکست خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا