آخرین اخبارورزش

رئال مادرید فاتح سوپرکپ اسپانیا شد

رئال مادرید با پیروزی ۲-۰ در دیدار برگشت مقابل بارسلونا و برتری ۵-۱ در مجموع دو دیدار، فاتح «سوپرکپ» اسپانیا شد.

به نقل از ورزش ۳، شاگردان زین‌الدین زیدان، که در دیدار رفت در نوکمپ ۳-۱ بارسا، را شکست داده بودند، علی‌رغم در اختیار نداشتن کریس رونالدو، در دیدار شب گذشته، هم کاملاً بهتر از بارسا بازی کردند و در نهایت به یک پیروزی شیرین دیگر دست پیدا کردند و جام قهرمانی سوپرکاپ را بالای سر بردند.

رئال بازی را بهتر آغاز کرد و تنها ۴ دقیقه از بازی سپری شده بود که «مارکو آسنسیو» مانند دیدار رفت، دروازه بارسا را باز کرد.

او که در فاصله ۲۵ متری دروازه بارسا صاحب توپ شده بود، با یک شوت تماشایی، دروازه بارسا را باز کرد.

بعد از این گل بارسا که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه «کیلور ناواس» ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.

در مقابل در دقیقه ۳۳ رئال می‌توانست به گل دوم برسد اما ضربه لوکاس واسکز، به تیر دروازه برخورد کرد.

در حالی که بارسایی‌ها سخت به دنبال زدن گل تساوی بودند، این رئال بود که در دقیقه ۳۹ به گل دوم رسید. روی پاس در عرض مارسلو، بنزما به زیبایی توپ را مهار کرد و با چرخشی دیدنی، توپ را به گوشه دروازه بارسا فرستاد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این رئال، بود که نمایش بهتری داشت و یکی دو موقعیت خوب روی دروازه بارسا ایجاد کرد اما در نهایت این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

نیمه دوم را بارسا بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی سوارز، صاحب یک موقعیت شد اما ضربه او از بالای دروازه رئال به بیرون رفت.

حملات بارسا ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم نمی‌توانستند موقعیت چندانی روی دروازه رئال ایجاد کنند. جدی‌ترین موقعیت این تیم در دقیقه ۷۰ ایجاد شد اما ضربه سر سوارز، در نهایت به تیر دروازه ناواس برخورد کرد.

در دقایق پایانی هم حملات بارسا ادامه داشت اما بازیکنان این تیم نتوانستند دروازه رئال را باز کنند و بازی با همان دو گل به سود رئال به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا