آخرین اخباراسلایدشوافغانستانسیاست

رییس جمهور غنی از قربانیان حمله خونین گردیز عیادت کرد

رییس جمهور محمد اشرف غنی شب گذشته از زخمیان حمله خونین تروریستی بر مسجد خواجه حسن ( مسجد امام زمان) شهر گردیز که در شفاخانه داوودخان در کابل زیر درمان قرار دارند، عیادت کرد.رییس جمهور محمد اشرف غنی شب گذشته از زخمیان حمله خونین تروریستی بر مسجد خواجه حسن ( مسجد امام زمان) شهر گردیز که در شفاخانه داوودخان در کابل زیر درمان قرار دارند، عیادت کرد.
به گزارش خبرگزاری دید، در هنگام عیادت محمد اشرف غنی از این قربانیان، داکتران معالج در مورد وضعیت صحی زخمی شده‌گان و چگونگی تداوی آنان، معلومات ارائه کردند.
رییس جمهور غنی برای زخمیان صحتمندی کامل آرزو کرده و برای شان گفت که من با بزرگان گردیز و ورثه شهدا طی تماس تیلفونی صحبت کردم و ضمن ابراز تسلیت و غمشریکی، به آنان اطمینان دادم که حکومت به زودی در قسمت بازسازی مسجد اقدام می‌کند.
رییس جمهور به مسئولان شفاخانه‌ داوودخان دستور داد تا در قسمت مراقبت و تداوی جدی زخمیان از هیچ‌گونه سعی و تلاش دریغ کنند.
گفتنی است ظهر روز جمعه ( ۱۱ اسد) دو مهاجم انتحاری نمازگزاران را در زمان برگزاری نماز جمعه در داخل «مسجد امام زمان» مشهور به مسجد خواجه حسن در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا هدف قرار دادند که در نتیجه، دست کم ۳۵ نفر کشته و ۹۴ تن دیگر زخمی شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا