آخرین اخبارورزش

سویا ۲ – ۲ بارسلونا؛ با مسی شکست معنایی ندارد

بارسلونا موفق شد در دقایق پایانی شکست ۰-۲ را به تساوی ۲-۲ تبدیل کند.
در شبی که لیونل مسی تنها ۳۰ دقیقه بازی کرد، سویا با ۲ گول از بارسا پیش بود اما طوفان «بلوگرانا» طی ۲ دقیقه بازی را به تساوی کشاند.
اولین فرصت برای بارسا ایجاد شد اما ضربه پای چپ سوارز راهی به دروازه نیافت. در دقیقه ۱۶ سویا بهترین بخت را برای زدن گول اول داشت اما ضربه سر «موریل» از دهانه دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت.
در دقیقه ۲۰ ساموئل اومتیتی روی ارسال یک ضربه کرنر می‌توانست دروازه سویا را باز کند اما ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت.
در ادامه حملات سویا شدت یافت و این تیم بالاخره در دقیقه ۳۶ موفق شد با ارسال زمینی کوره او ضربه واسکز، در میان غفلت مدافعان بارسا به گول برسد.
در دقایق پایانی نیمه اول پیکه در دهانه دروازه سویا صاحب فرصت خوبی شد اما ضربه او در عین ناباوری به بیرون رفت تا نیمه اول با برتری ۰-۱ سویا به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم سویا به گول دوم هم دست یافت. واسکز در محوطه صاحب فرصت شد اما ضربه او توسط تراشتگن مهار شد و در ریباند، موریل زننده گول دوم لقب گرفت.
بعد از دریافت ۲ گول و با ورود مسی، بارسا به شدت هجومی شد و در دقیقه ۶۰ می‌توانست اختلاف را کم کند اما ضربه سوارز به دیرک دروازه سویا برخورد کرد. در دقیقه ۷۲ لاین در گوشه محوطه بارسلونا صاحب فرصت شد اما ضربه او از کنار دروازه تراشتگن خارج شد.
در دقیقه ۸۴ لیونل مسی با حرکتی انفرادی می‌توانست یکی از گول‌ها را جبران کند اما ضربه او راهی کورنر شد.
یک دقیقه بعد ضربه سر راکیتیچ به دیرک دروازه سویا برخورد کرد و در نهایت حملات بارسا در دقیقه ۸۷ نتیجه داد و سوارز با ضربه‌ای زیبا از دهانه دروازه موفق شد اختلاف را به حداقل برساند.
یک دقیقه بعد، لیونل مسی موفق شد با نواختن یک ضربه فوق‌العاده از پشت محوطه گول تساوی را به ثمر برساند تا بازی با تساوی ۲-۲ به اتمام برسد.
منبع: ورزش سه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا