آخرین اخباراسلایدشوجنگجهان

مدودف: غربی‌ها دشمنان ما هستند/ انتقام سختی می‌گیریم

خبرگزاری دید: رئیس‌جمهور پیشین و معاون شورای امنیت روسیه می گوید؛ به دلیل تحریم های ناسنجیده غرب که مردم عادی روسیه را هدف قرار می دهد انتقام سختی را خواهد گرفت. وی افزوده است؛ روشن است که هر چقدر شهروندان روسیه بیشتر رنج بکشند، این برای کشورهای غربی بهتر است. فقط باید یادمان باشد هر جا که شد انتقام خود را بگیریم. آنها دشمنان ما هستند.

دیمیتری مدودف- معاون شورای امنیت روسیه در واکنش به تحریم‌های آمریکا علیه روسیه در پیام رسان تلگرامش نوشت: محدودیت‌هایی که علیه روسیه اعمال شده از هدف‌گیری مقامات و تجارت‌ها فراتر رفته است. این تحریم‌ها مستقیما مردم روسیه را هدف قرار داده است.

راشا تودی در گزارش خود می نویسد، معاون شورای امنیت روسیه استدلال کرد: روشن است که هر چقدر شهروندان این کشور بیشتر رنج بکشند، این برای جهان غربی بهتر است. فقط باید یادمان باشد هر جا که شد انتقام خود را بگیریم. آنها دشمنان ما هستند.

دیمیتری مدودف پیشنهاد کرد که مسکو باید مخالفان خود را با “ایجاد مشکلات مختلف در اقتصاد، برانگیختن نارضایتی عمومی از سیاست‌های احمقانه مقامات در غرب و ترویج تصمیم‌های بین‌المللی که منافع جهان غرب را تضعیف می‌کند” مجازات کند.

روز جمعه(۴ حوت)، ایالات متحده دور جدیدی از محدودیت‌ها را برای هدف قرار دادن ۵۰۰ فرد و نهاد در روسیه با اشاره به درگیری‌های جاری در اوکراین و مرگ -الکسی ناوالنی- منتقد اصلی کرملین وضع کرد.

الکسی ناوالنی در سال ۲۰۲۱ به دلیل حمایت مالی و تحریک افراط‌گرایی در روسیه به زندان افتاد و رسانه‌های این کشور هفته گذشته از درگذشت این معترض مخالف -ولادیمیر پوتین- رئیس‌جمهور روسیه در زندان خبر دادند. وزارت امور خارجه روسیه در رابطه با دخالت‌های غربی در این موضوع عنوان کرد: “واکنش‌های کشورهای غربی مجددا تزویر، بدبینی و نبود اصول مشخص آنها را نشان داد.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا