آخرین اخباراجتماعاسلایدشوافغانستانامنیت و حوادث

مسئولان امنیتی طا-لبان در کابل/تدابیر ویژه امنیتی را در ایام عید اتخاذ کردیم

خبرگزاری دید: مسئولان امنیتی حکومت سرپرست طا-لبان با نزدیک شدن عید سعید قربان در شهر کابل گفته است که تدابیر ویژه امنیتی را اتخاذ کرده است و شهروان می توانند که با اطمینان کامل در شب و روز های عید به تفریح و دید و بازید بپردازند.

ستره محکمه حکومت سرپرست روز (دوشنبه، ۲۸ جوزا) را عید سعید قربان در سرتاسر کشور اعلام کرده است.

همزمان شهروندان کابل برای عید قربان با شوق و ذوق فراوان آماده شده و این روزها جاده‌ های پایتخت افغانستان مملو از جمعیت برای آمادگی عید است.

در همین حال خالد زدران، سخنگوی قومندانی امنیه کابل راجع به تامین امنیت روزهای عید گفته است که تمام پرسونل نیروهای امنیتی و استخباراتی در ساحات مختلف پایتخت برای تامین امنیت روزهای عید مستقر شده اند.

وی با بیان این که ایست های بازرسی نیروهای امنیتی در ساحات مختلف فعال شده افزود که نیروهای امنیتی گشت‌های سیار را با موتر و موترسایکل آغاز کرده اند.

سخنگوی قومندانی امنیه کابل، به شهروندان پایتخت اطمینان داد که شب و روزهای عید را در فضای آرام تجلیل خواهند کرد و  شهروندان می‌توانند بدون کدام نگرانی امنیتی در ایام عید به تفریح و سیاحت بپردازند.

خالد زدران از تمام شهروندان پایتخت خواست که اگر در ایام عید با کدام مشکل مواجه می‌شوند به شماره تماس رایگان ۱۰۰

پولیس ارتباط بگیرند.

وی همچنین گفت: “اگر کدام فرد و یا عمل مشکوکی را هموطنان دیدند سریع باید گزارش بدهند و به شماره پولیس تماس بگیرند و هویتش نیز افشا نخواهد شد.”

اما این در حالی است که ملا هیبت الله آخوند زاده، طا-لبان در پیامی به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان به مسئولین امنیتی هدایت داده است که در روزهای عید به آسایش، خدمت و مصئونیت مردم توجه کامل نمایند، برای خرسندی و آرامش آنان تمام اقدامات لازم را انجام دهند، از خانواده های شهدا، معلولین و یتیمان احوال گیری کنند و در اندازۀ توان خویش به آنان کمک و همیاری نمایند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا