آخرین اخبارافغانستانامنیت و حوادث

مسئول گروه داعش در کابل بازداشت شد

معاونیت اول ریاست جمهوری می‌گوید که غلام ناصری الخراسانی مسئول گروه داعش در کابل در ناحیه هشتم این شهر بازداشت شده است


به گزارش خبرگزاری دید، دفتر مطبوعاتی معاون اول ریاست جمهوری امروز شنبه(۲۱حمل) در صفحه فیسبوکش نوشته که غلام ناصر فرزند غلام سخی، مشهور به الخراسانی، یکی از سردسته‌های اصلی گروه تروریستی طالبان داعشی و مسئول گروه تروریستی داعش در شهر کابل، به دست سپاهیان گمنام امنیت ملی گرفتار شد.
دفتر معاونیت اول می‌گوید که الخراسانی در ده‌ها حمله تروریستی و تخریبی در شهر کابل نقش اصلی داشت که بر علاوه موارد تروریستی قتل و اختطاف، عمل شنیع لواط را نیز در کارنامه سیاه خود دارد.
در خبرنامه این دفتر گفته شده که الخراسانی در کنار دیگر جنایت‌هایش یک نوجوان ۱۴ ساله را از ساحه غرب کابل اختطاف کرده بود که پس از انتقال به تاله و برفک او را ابتدا با انواع و اقسام شکنجه مورد اذیت و آزار قرار داده و بعد از عمل شنیع لواط، وی را به قتل می‌رساند.
به گفته دفتر امرالله صالح، «امثال الخراسانی با شعارهای پوشالی، به ‌اصطلاح ادعای خلافت اسلامی سر می‌دهند؛ اما در حقیقت به ‌غیر از جنایت و ارضای شهوت حیوانی خود به چیز دیگری نمی‌اندیشند. این تنها یک نمونه از ده‌ها نمونه اعمال شرم‌آور تروریستان جنایتکار است».
به گفته مسئولان، این تروریست پس از ارتکاب به اعمال تروریستی و غیراخلاقی، مدتی خود را از دید پنهان کرده بود و دزدانه و مخفیانه گشت‌وگذار می‌کرد، تا این که توسط نیروهای امنیت ملی، از ناحیه هشتم کابل گرفتار گردید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا