آخرین اخباراجتماعمنطقه

مهلت سرشماری مهاجران افغانستانی در ایران برای یک هفته تمدید شد

خبرگزاری دید: اداره کل اتباع و مهاجران خارجی ایران مهلت سرشماری شهروندان افغانستانی را در این کشور برای مدت یک هفته دیگر تمدید کرد. این مهلت تا روز پنجشنبه ۹ سرطان اعتبار دارد.


به نقل از فارس، اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی ایران درباره اتباع افغانستانی اعلام کرد، به اطلاع اتباع افغانستانی که تاکنون موفق به اخذ نوبت جهت شرکت در طرح سرشماری نشده‌اند می‌رساند: با توجه به تماس‌ها و مراجعات مکرر اتباع افغانستانی فاقد مدرک مبنی بر تمدید مهلت طرح سرشماری و شناسایی؛ برای آخرین بار به مدت یک هفته طرح مذکور تمدید شد و تا پایان وقت کاری روز پنج شنبه (۹ سرطان) فرصت دارند در این طرح شرکت کنند و بعد از این تاریخ تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهد شد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: قابل توجه اتباع افغانستانی که تاکنون موفق به اخذ نوبت جهت شرکت در طرح سرشماری نشده‌اند دیگر نیازی به اخذ نوبت نمی‌باشد و با مراجعه مستقیم به دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی اقدام به ثبت نام کنند.
همچنین با توجه به اینکه طرح شناسایی مذکور برای آخرین بار به مدت یک هفته تمدید شده است اتباع افغانستانی فاقد مدرک وقت را غنیمت شمرده و در این طرح شرکت کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا