آخرین اخباراسلایدشوایرانجهانخبر های مهممنطقه

هشتم سرطان زمان احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری ایران

خبرگزاری دید: محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات ایران با رد اعتبار جدول زمان بندی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری این کشور که در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: هشتم سرطان به عنوان روز برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در این کلیات زمان بندی مبنا قرار گرفته و به شورای نگهبان پیشنهاد شده است که بر این اساس، زمان ثبت نام داوطلبان هشتم جوزا خواهد بود.

محسن اسلامی با تاکید بر اینکه هرگونه اطلاع رسانی در این زمینه، از طریق کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور انجام خواهد شد اظهار نمود: کلیات برنامه زمان بندی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران مطابق با اصل ۱۳۱ قانون اساسی، روز دوشنبه(۳۱ ثور) در ستاد انتخابات کشور مورد بررسی قرار گرفت و نهایی شد.

این مقام ادامه داد: بر اساس این کلیات زمان بندی، یک نسخه به شورای نگهبان ارسال شد و منتظر پاسخ این شورا درباره آن هستیم که به محض تایید شورای نگهبان، از طریق کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور به استحضار ملت شریف ایران خواهد رسید.

اسلامی اضافه کرد: از ناحیه ستاد انتخابات کشور تاکنون هیچگونه کلیات برنامه زمان بندی انتخابات ریاست جمهوری در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است و اگر در فضای مجازی یا رسانه‌ها چنین چیزی منتشر شده است، درست نیست و باید منتظر نظر شورای نگهبان و اعلام رسمی ستاد انتخابات کشور باشیم.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا