آخرین اخباراسلایدشوجهانسیاست

واشنگتن، ایران و روسیه را متهم به دست داشتن در نارامی‌‌های آن کشور کرد

مشاور امنیت ملی کاخ سفید در سخنانی ایران، چین و روسیه را به افزایش ناآرامی‌ها درایالات متحده متهم کرد و مدعی شد ایالات متحده بر این بحران‌ها غلبه خواهد کرد.


به نقل از فارس، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های این کشور مدعی تلاش ایران، روسیه و چین در افزایش ناآرامی‌ها در ایالات متحده شد.
«رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی کاخ سفید در گفت‌وگو با شبکه خبری «ای بی سی نیوز» در پاسخ به سئوال مجری برنامه در زمینه نحوه مقابله با مخالفان امریکا همچون چین و روسیه و تلاش ‌آن‌ها در ایجاد ناآرامی‌های بیشتر در این کشور، گفت که ممکن است فعالان روس چنین اقداماتی را در ایالات متحده انجام می‌دهند.
وی در بخش دیگری افزود، ممکن است امریکا اختلافات سیاسی داشته باشد اما قبلاً این بحران‌ها را پشت سر گذاشته شده و ایالات متحده بر آن‌ها غلبه خواهد کرد.
اوبرایان درباره ایران نیز مدعی شد:«بله، به ایران نگاه کنید، این کشور به یقین در اینجا مشغول فعالیت است. شما این را می‌دانید. ما ابزارهایی در جعبه ابزار خود داریم. ما در حال همکاری نزدیک با متحدان خود هستیم. من با همکارانم، مشاوران امنیت ملی تلفنی گفت‌وگو می‌کنم و ما در روزهای آینده هم آنها را ملاقات خواهیم کرد».

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا