آخرین اخبارورزش

والنسیا ۱-۱ بارسلونا

دیدار حساس تیم‌های بارسلونا و والنسیا با تساوی ۱-۱ به پایان رسید تا اختلاف دو تیم در صدر جدول در عدد ۴ باقی بماند.
در این دیدار جذاب و تماشایی هر دو تیم موقعیت‌های زیادی برای گول‌زنی داشتند اما در نهایت به تساوی رضایت دادند. هرچند داور در نیمه اول یک گول بارسا را به اشتباه نپذیرفت.
در ادامه باز هم این بازیکنان بارسا بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و دفاع پر تعداد والنسیا، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می‌شد.
حملات آبی و اناری‌ها ادامه داشت تا این‌که در دقیقه ۳۰، مهم‌ترین اتفاق نیمه اول رقم خورد. مسی که پشت محوطه جریمه با پاس راکیتیچ صاحب موقعیت شده بود، یک شوت نه چندان محکم به سمت دروازه والنسیا زد که نتو نتوانست آن را مهار کند و توپ وارد دروازه شد اما دروازه‌بان والنسیا با یک واکنش سریع توپی که از خط عبور کرده بود را برگرداند و داور گول را نپذیرفت، تصمیمی که با اعتراض شدید بازیکنان بارسا همراه بود.
نیمه دوم را والنسیا بهتر آغاز کرد و سیمونه زازا می‌توانست در دقیقه ۵۰ دروازه بارسا را باز کند اما دخالت فرمالن، این خطر را دفع کرد.
اما سرانجام در دقیقه ۶۰ قفل دروازه‌ها شکست و والنسیا به گول رسید.
پس از آن نوبت بازیکنان بارسلونا بود که بار دیگر بر بازی مسلط شوند و کاملا والنسیا را در لاک دفاعی فرو ببرند. این حملات سرانجام در دقیقه ۸۲ به ثمر نشست و بارسا به گول تساوی رسید. روی ارسال عالی لیونل مسی به پشت محوطه شش قدم والنسیا بود که «یوردی‌آلبا» از راه رسید و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.
در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای رسیدن به گول برتری انجام دادند اما هیچ یک از موقعیت‌های دو تیم تبدیل به گول نشد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا