آخرین اخبارافغانستانامنیت و حوادث

وزارت داخله از کشف و امحای بیش از ۳۰۰ کیلوگرام مواد انفجاری خبر داد

وزارت امور داخله با نشر خبر نامه‌ای از کشف و نابود سازی بیش از ۳۰۰ کیلو گرام مواد انفجاری در ولایت پکتیا از سوی نیروهای قطعات خاص پولیس خبر داد.

وزارت امور داخله با نشر خبر نامه‌ای از کشف و نابود سازی بیش از ۳۰۰ کیلو گرام مواد انفجاری در ولایت پکتیا از سوی نیروهای قطعات خاص پولیس خبر داد.
به گزارش خبر گزاری دید، وزارت امور داخله امروز شنبه(۱۹ دلو) با نشر یک خبرنامه گفته است: نیروهای قطعات خاص پولیس، عملیات مشترکی را با نیروهای دفاعی وامنیتی در مربوطات ولسوالی زرمت ولایت پکتیا انجام دادند که درنتیجه آن، یک انبار مواد انفجاری کشف و از بین برده شد.
در این عملیات که شب گذشته در روستای ساک ولسوالی زرمت پکتیا انجام شده، بیش از ۳۰۰ کیلو گرام مواد انفجاری کشف و به دست آمده است.


همچنان در این خبرنامه آمده که برعلاوه تخریب این انبار مواد انفجاری و یک مخفیگاه هراس‌افکنان، مقداری تجهیزات نظامی نیز به دست نیروهای امنیتی افتاده است.


خبر نامه با اشاره به تخریب مخفیگاه هراس‌افکنان گفته است: هراس افکنان از این مخفیگاه که در آن مواد انفجاری انبار شده بود با ساختن بمب‌هایی کنار جاده حملات تروریستی را طراحی و سازماندهی می‌کردند.
گفته می‌شود نیروهای قطعات خاص پولیس، با اجرای یک عملیات دیگر در روستای ریگی شهر لشکرگاه مرکزولایت هلمند، یک میل راکت و دومیل کلاشنیکوف و مقداری مهمات را کشف و به دست آورده‌اند.
دراین عملیات برعلاوه کشف مهمات، یک تن را در پیوند به همکاری به هراس‌افکنان نیز بازداشت نموده‌اند.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا