آخرین اخبارورزش

پیش بازی بارسلونا و رئال مادرید

رئال مادرید امشب در لالیگا میزبان بارسلونا در استادیوم سانتیاگو برنابئو خواهد بود.

رئال مادرید امشب در لالیگا میزبان بارسلونا در استادیوم سانتیاگو برنابئو خواهد بود.
سه شب قبل رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی «کوپا دل ری» علیرغم ارائه نمایشی خوب و خلق موقعیت‌های فراوان، با سه گول در خانه خود مغلوب بارسلونا شد و امشب امیدوار به جبران این شکست و جبران فاصله نه امتیازی با صدر جدول است. اما بارسلونا نیز در حال حاضر با هفت امتیاز نسبت به اتلتیکومادرید در صدر جدول قرار داشته و قصد دارد با برتری در این ال‌کلاسیکو، گام بلندی به سوی فتح دوباره لالیگا بردارد.
رئال مادرید به خوبی می‌داند تنها برتری در این دیدار می‌تواند باعث زنده ماندن شانس‌های نه چندان زیادی برای قهرمانی این تیم در لالیگا و کاهش فاصله با بارسا به شش باشد.

ترکیب احتمالی


رئال مادرید در شش دیدار از هفت بازی اخیر و بارسا در ده مسابقه از دوازده جدال آخر خود موفق به کسب پیروزی شده است اما در سال‌های اخیر آبی اناری‌ها معمولا عملکرد موفقی در خانه رئال مادرید داشته و امیدوار به تکرار این روند در بازی امشب هستند.
ناچو به دلیل محرومیت و «مارکوس یورنته» به دلیل مصدومیت قادر به همراهی رئال مادرید نخواهند بود و در ترکیب بارسلونا نیز به جز رافینیا، باقی بازیکنان مشکلی برای حضور در ترکیب نداشته و آرتور نیز به تمرینات بارسا اضافه شده است.
در شش تقابل اخیر دو تیم، سه پیروزی سهم بارسلونا و تنها یکی سهم رئال مادرید بوده است. بارسا در بازی رفت لالیگا موفق شد با پیروزی بزرگ ۱-۵، مقدمات اخراج خولن لوپتگی را فراهم کند و کهکشانی‌ها به دنبال جبران آن شکست تلخ خواهند بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا