آخرین اخبارافغانستانسیاست

۲۰ ریاست در هرات از سوی سرپرست اداره می‌شود

مسئولان شورای ولایتی هرات خواهان استخدام بست‌های کمبود تمام ادارات دولتی از طریق رقابت آزاد می‌باشند.مسئولان شورای ولایتی هرات خواهان استخدام بست‌های کمبود تمام ادارات دولتی از طریق رقابت آزاد می‌باشند.
آنان می‌گویند در حال حاضر ۲۰ ریاست در هرات با سرپرست اداره می‌شود.
به گزارش خبرگزاری دید، رییس و اعضای شورای ولایتی هرات در دیدار با والی این ولایت از موجودیت مسئولان سرپرست در حدود ۲۰ اداره دولتی ابراز نگرانی کرده، تاکید نمودند که موجودیت رؤسای سرپرست سبب سکتگی در پیشبرد امور می‌شود.
کامران علیزایی رییس شورای ولایتی هرات در این نشست، بخشی از مشکلات شهروندان هرات را از ناحیه قطع برق نیز مطرح ساخته وخواهان جدیت مسئولان در این زمینه شد.
از سویی هم، در این نشست موضوع عدم عقب‌نشینی دیوار کنسولگری ایران، تخریب علفچرها توسط افراد زورمند در ساحات دشت حوض، فعالیت و موجودیت میدان‌های ترکاری در ولسوالی انجیل، چگونگی فعالیت کمیسیون انسجام امورشهری، بی‌سرنوشتی ریاست شهرداری، تقویت پاسگاه‌های امنیتی در مناطق مرزی، مشکلات ناشنوایان از ناحیه عدم دسترسی به مکان مناسب درسی و عدم همکاری ریاست معارف در این زمینه مطرح شد.
در همین حال، محمد آصف رحیمی والی هرات ضمن استقبال از طرح‌ها و پیشنهادات اعضای شورای ولایتی از پیگیری جدی و همه جانبه قطع برق خبرداد و گفت که براساس پیگیری‌های مقام ولایت هرات رییس اداره مرکزی برشنا به هرات آمده و با اقشار مختلف دیدار خواهد داشت.
والی هرات آرزو کرد تا در نتیجه این سفر شهروندان هرات شاهد حل مشکل قطعی برق شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا