آخرین اخبارافغانستانسیاست

رییس دفتر جنرال دوستم حکومت را «برادرکُش و شیطانی» خواند

عنایت‌الله بابر فرهمند رییس دفتر جنرال دوستم با نشر تصاویری منسوب به محافظان نظام‌الدین قیصاری، حکومت وحدت ملی را « ننگین» و « برادرکُش» خوانده و هشدار داده است که مردم آن را واژگون خواهند کرد.عنایت‌الله بابر فرهمند رییس دفتر جنرال دوستم با نشر تصاویری منسوب به محافظان نظام‌الدین قیصاری، حکومت وحدت ملی را « ننگین» و « برادرکُش» خوانده و هشدار داده است که مردم آن را واژگون خواهند کرد.
به گزارش خبرگزاری دید، عنایت‌الله بابر فرهمند با نشر عکس‌هایی منسوب به محافظان نظام‌الدین قیصاری نماینده جنرال دوستم در فاریاب که از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شده و گفته می‌شود پس از آن تیرباران شده‌اند، گفته که مردم انتقام خون هر سرباز خود را خواهند گرفت.
وی تاکید کرده:« اما حکومت ننگین امروزی هر بار این ملت را به خون نشانده و از کوچه برادرکُشی عبور داده است. کدام تاریخ می‌تواند این ننگ را از جبین حکومت «بی ریشه و سیاست نفهم بزدایید.»
آقای فرهمند، حکومت وحدت ملی را «ننگین و غیر مردمی» خوانده و گفته که این حکومت باید بداند که افغانستان محل دفن هزاران مردمی است که استعمار قومی را نپذیرفته و محل دفن هزاران فردی است که به ایدئولوژی‌های وارداتی با خون خویش «نه» گفته است.
وی تاکید کرده:« حکومت قبیله‌ای امروز باید بداند که سرباز شمال تقاص خون هر سربازی را از شمال تا جنوب از شرق تا غرب خواهد گرفت. برادرکشی پیشه شغالیست که درس از شیطان می‌گیرد.»
آقای فرهمند افزوده:« برانیم تا برای مقابله با حکومت شیطانی این بار با جسد سربازان مظلوممان سنگرهای خویش را آباد کنیم تا در تاریخ مبارزه و آزادى به این حکومت ننگین درس ادب دهیم تا بداند همتبار من از هر قومی هست الا قوم ملعون برادرکش.»
گفتنی است که به تازه‌گی عکس‌هایی از محافظان نظام‌الدین قیصاری که از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شده‌اند در صفحات اجتماعی دست به دست می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا