آخرین اخباراجتماعافغانستان

در جریان دو ماه؛ بازداشت نزدیک به ۲۰۰ تن در هرات

مسئولان محلی ولایت هرات از بازداشت نزدیک به ۲۰۰ تن به اتهام جرایم مختلف طی دو ماه گذشته، در این ولایت خبر دادند.مسئولان محلی ولایت هرات از بازداشت نزدیک به ۲۰۰ تن به اتهام جرایم مختلف طی دو ماه گذشته، در این ولایت خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری دید، فرماندهی پولیس هرات با نشر خبرنامه‌ای گفته است: نیروهای پولیس با جدیت و تلاش همه جانبه توانسته‌اند که تعدادی از مجرمین را بازداشت کنند و امنیت این ولایت را تأمین نمایند.
در خبرنامه افزوده شده که در این مدت دو نفر از قید آدم ربایان رها شده و در پیوند به این رویدادها ۳ آدم ربا کشته و ۱ تن شان بازداشت شده است.
به بربنیاد خبرنامه، پولیس هرات همچنین توانسته است با پلان‌های مشخص و اجرای عملیات‌های مسلکی بیش از ۵۰ تن از مجرمین جرایم سرقت‌های مسلحانه را در کمترین زمان ممکن بازداشت نماید.
براساس خبرنامه، مبارزه مداوم با کشت و قاچاق مواد مخدر در صدر برنامه‌های کاری پولیس قرار داشته و در این راستا ۲۲۱ نفر از قاچاقچی‌ها و فروشندگان موادمخدر بازداشت شده‌اند.
همچنان در این خبرنامه آمده است که در مدت ۲ ماه اخیر، ۱۳۰ قبضه اسلحه گوناگون جمع‌آوری گردیده و با حضور اراکین بلندرتبه ملکی و نظامی به برنامه دایاگ تسلیم داده شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا