آخرین اخبارافغانستانورزش

شش ورزشکار افغانستانی از محل اقامت خود در استرالیا فرار کردند

رسانه‌های آسترالیایی گزارش داده‌اند که شماری از ورزشکاران تیم شکست ناپذیر( Invictus Games) افغانستان در روز برگشت به کشور شان از هوتلی که اقامت داشتند فرار کرده‌اند.


رسانه‌های آسترالیایی گزارش داده‌اند که شماری از ورزشکاران تیم شکست ناپذیر( Invictus Games) افغانستان در روز برگشت به کشور شان از هوتلی که اقامت داشتند فرار کرده‌اند.
شبکه خبری SBS خبر داده‌است که یک مربی و پنج ورزشکار تیم «انوکتوس» یا شکست ناپذیر افغانستان قبل از برگشت به کشورشان از محل اقامت خود فرار کردند.
مسابقات شکست ناپذیر هفته پیش در شهر سدنی آسترالیا برگزار شد که در آن هشت سرباز معلول افغانستان با سه مربی در سه رشته پاورلفتنگ، رولینگ و والیبال نشسته اشتراک کردند.
دراین مسابقات که شنبه گذشته به پایان رسید تیم افغانستان نتوانست به‌خوبی بدرخشد و مانند گذشته برنده مدال شود.
تیم شکست ناپذیر افغانستان سال گذشته در بازی‌های اینوکتوس که در کانادا برگزار شد، برنده یک مدال نقره و یک برونز شده بود.
نشریه آنلاین دیلی میل آسترالیا به نقل از میرویس رامکی یک افغانستانی ‌که در آسترالیا بود و باش دارد و به‌گونه داوطلبانه تیم سربازان معلول افغان را در این کشور رهنمایی می‌کرد، نوشته است، شش تن که در حال حاضر در آسترالیا باقی مانده و به افغانستان برگشت نکرده‌اند، همواره دلایلی را برای باقی ماندن در این کشور مطرح می‌کردند که دلیل عمده آن تهدیدات امنیتی بوده‌است.
جمعه گذشته در پایان بازی‌های اینوکتوس یا شکست ناپذیر در شهر سدنی، سیف‌الرحمن رحمانی یکتن از اعضای تیم افغانستان در صحبت با رسانه‌ها در مورد امکانات اندکی صحبت کرد که بازیکنان تیم شکست ناپذیر افغانستان در داخل کشور با آن روبرو اند.
بر اساس گزارش‌ها، شش تن از اعضای تیم شکست ناپذیر افغانستان که در آسترالیا از برگشت به کشورشان خودداری کرده‌اند تا ختم ماه جاری میلادی ویزه اقامت دارند و تا هنوز هیچ یک از آن‌ها در این کشور درخواست پناهندگی نداده‌است.
حکومت آسترالیا تاکنون نام‌های این شش تن را نیز با رسانه‌ها شریک نساخته‌است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا