آخرین اخبارورزش

مسی باز هم یکه‌تاز میدان!


بارسلونا در ادامه پیروزی‌های پیاپی‌اش در رقابت‌های این فصل لالیگا، شب گذشته، موفق شد با نتیجه ۶-۱ ایبار را شکست بدهد.
آبی و اناری‌ها که در ۴ دیدار قبلی‌شان در رقابت‌های این فصل به پیروزی رسیده بودند، در دیدار شب گذشته، هم حریف کوچک شان را گول‌باران کردند تا جایگاه شان در صدر جدول لالیگا تثبیت شود.


در همان دقایق اول، بارسا بازی را در دست گرفت و سرانجام در دقیقه ۲۰ به گول رسید.
خطای گالوس روی سمدو، یک ضربه پنالتی نصیب بارسا کرد. مسی پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه دقیق، حساب کار را ۱-۰ کرد.
برتری بارسا ادامه داشت و بعد از اینکه دلوفئو و مسی هر کدام یک موقعیت خوب گول‌زنی را از دست دادند، پائولینیو در دقیقه ۳۹ اختلاف را به دو گول افزایش داد.
ستاره برزیلی که در دیدار مقابل ختافه گول پیروزی بخش بارسا را به ثمر رسانده بود، این بار روی ضربه کارنر دنیس سوارز، با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد.
در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و در نهایت این نیمه با برتری ۲-۰ بارسا به پایان رسید.
نیمه دوم را بارسا هجومی‌تر آغاز کرد و خیلی زود به گول سوم رسید. حرکت خوب مسی با یک ضربه خطرناک همراه شد اما دروازه‌بان ایبار، توپ را برگشت داد. ضربه برگشتی به دنیس سوارز رسید و او هم کار را تمام کرد.


ایبار خیلی سریع به این گول واکنش نشان داد و در دقیقه ۵۷ یکی از گول‌های خورده را جبران کرد، روی پاس خونکا، بود که انریش، با یک ضربه حساب شده، تراشتگن را مغلوب کرد.
آن‌ها در فاصله ۵ دقیقه، دوبار دروازه حریف را باز کردند. ابتدا در دقیقه ۵۹، مسی روی پاس بوسکتس صاحب موقعیت شد و علی‌رغم این‌که تعادلش را از دست داده بود، با یک ضربه دقیق، دروازه ایبار را باز کرد.
سه دقیقه بعد مسی هت تریکش در این دیدار را کامل کرد و این بار پاس خوب پائولینیو را تبدیل به گول کرد تا حساب کار ۵-۱ شود.
برتری بارسا بعد از این گول هم ادامه داشت و این تیم چند موقعیت خوب را از دست داد تا این‌که در دقیقه ۸۷ به گول ششم رسید.


این‌بار هم مسی بود که پاس رو به عقب ویدال را به راحتی تبدیل به گول کرد تا چهارمین گول‌اش در این دیدار را به ثمر رسانده باشد.
در دقایق پایانی ایبار یک بار تیر دروازه بارسا را به لرزه درآورد اما توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با برتری ۶-۱ بارسا به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا