آخرین اخبارافغانستان

دو عضو ارشد طالبان در بغلان کشته شد

اکرام‌الدین سریع فرمانده پولیس ولایت بغلان گفته است که مسئول نظامی طالبان در شهر پلخمری و مسئول عشر و زکات این گروه در ولسوالی دهنه غوری این ولایت کشته شده‌اند.اکرام‌الدین سریع فرمانده پولیس ولایت بغلان گفته است که مسئول نظامی طالبان در شهر پلخمری و مسئول عشر و زکات این گروه در ولسوالی دهنه غوری این ولایت کشته شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری دید، سید خان مسئول نظامی طالبان در شهر پلخمری و قاری عبدالغفور مسئول عشر و زکات طالبان در ولسوالی دهنه غوری ولایت بغلان، امروز دوشنبه (۱ اسد) در نتیجه دو حمله جداگانه کشته شدند.
ذبیح‌الله شجاع سخنگوی فرماندهی پولیس ولایت بغلان با تایید این خبر می‌گوید: آن‌ها در نتیجه دو حمله جداگانه هوایی نیروهای حمایت قاطع در ولسوالی بورکه و دهنه غوری بغلان کشته‌ شده‌اند.
به گفته آقای شجاع، در نتیجه حملات هوایی نیروهای حمایت قاطع بالای قرارگاه‌های طالبان در ولایت بغلان، تلفات سنگینی به این گروه وارد شده است.
منابع در فرماندهی پولیس ولایت بغلان می‌گویند که عملیات بالای قرارگاه‌های گروه طالبان از ۴۸ ساعت بدین‌سو شدت گرفته و تاکنون ۲۵ طالب مسلح در این ولایت کشته و زخمی شده‌اند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا