آخرین اخبارورزش

مسی در المپیکو؛ فقط یک شبح

در شبی که بارسلونا شکست عجیبی را مقابل روم تجربه کرد، لیونل مسی هم نمایش پر انتقادی داشت.
به گزارش خبرگزاری دید، مسی در هفته‌های اخیر بازی‌های بسیار خوبی برای آبی و اناری‌ها ارائه داده بود و انتظار می‌رفت در دیدار شب گذشته مقابل روم هم بتواند با زدن حداقل یک گول، تیمش را راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان کند، اما ستاره آرجانتینی در سراسر بازی هیچ حرکت موثری نتوانست انجام بدهد.
در حالی که کریس رونالدو در فصول اخیر در مراحل پایانی لیگ قهرمانان بهترین بازی‌هایش را ارائه می‌دهد، مسی در این مراحل به نحو عجیبی افت می‌کند.
مثلاً در فصل ۱۳-۲۰۱۲، در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی مقابل بایرن مونیخ که بارسلونا ۴-۰ بازی را واگذار کرد، مسی در آلیانس آره نا هم کاملاً بی‌اثر بود و بیشتر در میانه میدان قدم زد تا اینکه در محوطه جریمه حریف خطرساز شود.
این اتفاق فصل گذشته در دیدار مقابل یوونتوس هم تکرار شد. بارسلونا در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی ۳-۰ برابر یووه شکست خورد و باز هم مسی نمایش ضعیفی ارائه داد و در نهایت هم بارسلونا حذف شد.
حال با حذف از چمپیونزلیگ، بارسلونا باید روی قهرمانی در لالیگا و کوپا دل ری تمرکز کند. البته آن‌ها در لالیگا فاصله زیادی نسبت به رقبا دارند اما اگر قرار باشد مسی و هم تیمی‌هایش نمایشی مانند دیدار مقابل روم ارائه بدهند، ممکن است قهرمانی شان در این رقابت ها هم به خطر بیفتد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا