آخرین اخبارورزش

بارسا ۲ – ۱ والنسیا؛ ۳۹بازی بدون شکست

بارسلونا موفق شد با برتری ۱-۲ برابر والنسیا، یک گام به فتح لالیگا نزدیک‌تر شود.
در روزی که تراشتگن عکس‌العمل‌های خوبی نشان داده و والنسیتا موقعیت‌های فراوانی را از دست داد، بارسا با ۲ گول سوارز و اومتیتی برابر تک گول پارخو، حریف را مغلوب کرد
اولین فرصت بازی در همان دقایق ابتدایی برای والنسیا ایجاد شد اما ضربه دیدنی و مواج گوئدس با عکس‌العمل دیدنی تراشتگن همراه بود.
اما در دقیقه ۱۵، بارسلونا به گول اول دست یافت. روی پاس عمقی و دیدنی کوتینیو، سوارز با دروازه والنسیا تک به تک شد و باضربه‌ای دقیق موفق شد دروازه این تیم را باز کند.
در دقیقه ۲۳ مورنو فرصت خوبی برای زدن گول تساوی داشت اما ضربه محکم او باز هم با واکنش سنگربان بارسلونا همراه بود.
در ادامه باز هم والنسیا تلاش زیادی برای به ثمر رساندن گول تساوی داشت و موقعیت‌هایی را نیز خلق کرد که مهم‌ترین آن روی اشتباه تراشتگن روی شروع مجدد ایجاد شد اما بارسا خوش شانس بود که ضربه گوئدس بعد از سیو گلر آلمانی، به دیرک برخورد کرد و در نهایت نیمه اول با برتری ۰-۱ میزبان به اتمام رسید.
با شروع نیمه دوم، والنسیا روی اشتباه عجیب اومتیتی بهترین بخت را برای زدن گول تساوی داشت اما پیکه ضربه مورنو را در آستانه ورود به دروازه برگشت داد.
یک دقیقه بعد «بلوگرانا» به گول دوم هم دست یافت. روی ارسال دیدنی کوتینیو از روی نقطه کرنر، این بار اومتیتی با یک ضربه سر دقیق موفق شد گول دوم بارسلونا را به ثمر برساند.
اما بالاخره در دقیقه ۸۷ والنسیا به گول رسید. خفاش‌ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند و ضربه پارخو با گذر از زیر دست تراشتگن وارد دروازه شد.
در ثانیه‌های پایانی دنیس سوارز یک تک به تک را از دست داد تا بارسلونا با نتیجه ۱-۲ والنسیا را شکست دهد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا