آخرین اخباراجتماعافغانستان

جوانان فراه به حکومت: از ناامنی خسته شده‌‌ایم

تعدادی از جوانان و فعالان مدنی ولایت فراه در نشست و دیدار با عبدالبصیر سالنگی والی فراه نگرانی‌های خود را پیرامون ناامنی‌های اخیر در این ولایت ابراز کردند.تعدادی از جوانان و فعالان مدنی ولایت فراه در نشست و دیدار با عبدالبصیر سالنگی والی فراه نگرانی‌های خود را پیرامون ناامنی‌های اخیر در این ولایت ابراز کردند.
به گزارش خبرگزاری دید، در این نشست ضمن تعدادی از جوانان و فعالان مدنی، دو عضو شورای ولایتی و معاون مقام ولایت نیز حضور داشتند.
هر کدام پیرامون ناامنی‌های اخیر و ترورهایی که در روزهای اخیر هفته جاری از سوی تروریستان صورت گرفته است، نگرانی خویش را ابراز داشتند و خواهان توجه جدی در سرکوب مخالفان و جلوگیری از ترورهای داخل شهر شدند.
آن‌ها از اداره محلی و مسئولین نظامی خواستار تغییرات مثبت در زمینه تامین امنیت و تدابیر خاص برای مرکز فراه شدند.
در همین حال، عبدالبصیر سالنگی والی فراه با ابراز خرسندی از دیدار با آن‌ها، پیرامون مسایل و چالش‌های موجوده صحبت نموده، ضمن قدردانی از همکاری‌های همیشگی مردم در تامین امنیت، وعده سپرد که مردم شاهد تغییرات مثبت در زمینه تامین امنیت خواهند بود.
وی از سفر رسمی که هفته قبل به کابل داشت نیز پیرامون ملاقات و شریک نمودن چالش‌های امنیتی با ریاست جمهوری، ریاست اجرایی و وزارت‌های مربوطه نیز صحبت نموده و اطمینان داد که حکومت مرکزی نیز به ولایت فراه توجه خاصی نموده و شاهد تغییرات خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا