آخرین اخباراسلایدشوجنگجهانحقوق بشرخبر های مهم

پادشاه عربستان: جامعه‌جهانی برای توقف جنایات وحشیانه علیه مردم فلسطین مسئولیت خود را ادا کنند

خبرگزاری دید: «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، به تحولات غزه و وضعیت مردم فلسطین اشاره کرده و گفت: ما بر لزوم انجام مسئولیت‌های جامعه جهانی برای توقف جنایات وحشیانه علیه مردم فلسطین و ایجاد گذرگاه‌های انسانی برای امدادرسانی امن به فلسطینی‌ها تاکید می‌کنیم.

به نقل از تسنیم؛ ملک سلمان اظهار داشت: این برای ما ناراحت ‌کننده است که ماه مبارک رمضان در سایه درد و رنج برادران ما در فلسطین فرا می‌رسد.

پادشاه سعودی در ادامه تاکید کرد که جامعه جهانی باید مسئولیت‌های خود را برای توقف تجاوزات وحشیانه علیه مردم فلسطین در غزه بر عهده بگیرد.

پیش از این عربستان، قطر، امارات، کویت و بحرین رویت هلال ماه مبارک رمضان را تایید و امروز دوشنبه(۲۱ حوت) را اول ماه مبارک رمضان اعلام کردند.

امسال جهان اسلام درحالی وارد ماه مبارک رمضان می‌شود که مردم فلسطین در نوار غزه از ماه‌ها قبل درحالی که تحت تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارند، گرفتار بحران فاجعه‌بار قحطی شده و مرگ فلسطینی‌ها بر اثر گرسنگی و تشنگی درحال تبدیل شدن به یک اتفاق عادی در برابر سکوت جامعه جهانی است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا