آخرین اخبارورزش

چلسی ۱-۱ بارسلونا

چلسی در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه مقابل بارسا به تساوی ۱-۱ رضایت داد.
در شبی که ویلیان دو بار تیر دروازه بارسا را به لرزه درآورد، چلسی در خانه مقابل بارسا به تساوی رضایت داد تا آبی و اناری‌ها امید بیشتری برای صعود به مرحله بعد داشته باشند.
بارسا بازی را بهتر آغاز کرد اما بازیکنان میزبان خیلی زود ابتکار عمل را در دست گرفتند و چیزی نمانده بود که «ادن هازارد» در دقیقه ۵، چلسی را پیش بیندازد اما شوت محکم او از بالای دروازه به بیرون رفت.
پس از آن نوبت بارسا بود که بار دیگر بر بازی مسلط شود و در دقیقه ۱۵، پائولینیو صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه سر او روی ارسال مسی، از کنار دروازه به بیرون رفت.
نیمه دوم را بارسا بهتر بازی کرد و در دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب روی دروازه چلسی ایجاد کردند که تبدیل به گول نشد. در دقیقه ۵۴، پاس خوب اینیستا، یک موقعیت عالی برای سوارز ایجاد کرد اما ضربه او را کوتورا به خوبی دفع کرد.
در ادامه بازی متعادل شد و تیم میزبان هم پیش کشید تا این‌که در دقیقه ۶۲، سرانجام ویلیان دروازه بارسا را باز کرد. ستاره برزیلی که در نیمه اول دو بار تیر دروازه بارسا را به لرزه درآورده بود، این‌بار با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.
بارسایی‌ها که نتیجه را از دست رفته می‌دیدند، پیش کشیدند و یکی دو موقعیت خوب روی دروازه چلسی ایجاد کردند تا این‌که در دقیقه ۷۵، روی اشتباه مدافعان میزبان به گول رسیدند. پاس در عرض کریستینسن در محوطه جریمه چلسی به اینیستا رسید و او هم با یک پاس عالی، مسی را در موقعیت گولزنی قرار داد. ضربه دقیق این فوق ستاره، حساب کار را ۱-۱ کرد.
بعد از این گول بار دیگر بازی متعادل شد و علی‌رغم این‌که تیم میزبان نیاز بیشتری به گولزنی داشت، این بازیکنان بارسا بودند که باز هم توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا